top of page

SPECJALNE STAWKI ZA SESJE SPECJALISTYCZNE

Odmień swoje życie

100 ZŁ / 1 SESJA

Coaching osobisty

Marek Waberski Mentoring oferuje pakiet Coaching osobisty jako jeden z najbardziej oryginalnych programów coachingowych dostępnych na rynku. Wiem, że każdy z moich klientów jest wyjątkowy, ma unikalne potrzeby, znajduje się w specyficznej sytuacji. Dlatego indywidualnie dobieram metody coachingowe i ustalam ceny sesji. Właśnie dlatego staram się, by pakiet Coaching osobisty był jak najbardziej elastyczny. Zadzwoń do mnie i zajmijmy się Twoją przemianą!

Umów się na spotkanie

1.500 ZŁ / 4 SESJE

Coaching dla par

Marek Waberski Mentoring to kompleksowe wsparcie dla klientów niezależnie od ich możliwości finansowych, zaś Coaching dla par to świetny wybór dla wszystkich, zarówno dopiero rozpoczynających przygodę z coachingiem, jak i osób, dla których Coach finansowy to dobrze znana postać. Umów się na wizytę i stań się lepszą wersją siebie.

Umów się na spotkanie

2.000 ZŁ / 4 SESJE

Profesjonalne wyznaczanie celów

Profesjonalne wyznaczanie celów to jeden z moich najpopularniejszych i najskuteczniejszych pakietów. Sesje w tym zakresie — Profesjonalne wyznaczanie celów — indywidualne bądź grupowe, oparte są na wiedzy, doświadczeniu oraz strategiach wypracowanych przez lata pracy jako Coach finansowy. Skontaktuj się ze mną w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji oraz rezerwacji godziny sesji.

Umów się na spotkanie

Wyprawa rowerowo-mentoringowa

ETNA - NORDKAPP 2024

bottom of page