top of page
IMG_2450.jpeg

HISTORIA
DOŚWIADCZENIE

Doświadczony przedsiębiorca, inwestor, mówca motywacyjny, autor książek i programów edukacyjnych, szkoleniowiec, mentor, wielki promotor rozwoju nastawionego na zwiększanie rezultatów i poprawianie jakości życia.

  • Marek Waberski jest autorem książki „Zacznij żyć na 100%” oraz licznych projektów szkoleniowo - rozwojowych.

  • Twórca Akademii Osiągnięć  oraz wydawnictwa muzyczno-książkowego RO-Publishing

  • W latach 1997-2013 stworzył jedną z największych struktur doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego w Polsce, specjalizujących się w tematyce planowania finansowego, ubezpieczeń na życie i network marketingu. Razem z zespołem ustanawiał rekordy sprzedaży.

  • Od 2014 roku swoją aktywność zawodową koncentruje na działalności konsultacyjno-szkoleniowej w ramach której wspiera przedsiębiorców, liderów, sprzedawców oraz handlowców w realizacji ich celów.. 

  • Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych.
.

O mnie: O mnie

KLUCZOWE OBSZARY DZIAŁAŃ

1. ORGANIZACJA i MANAGMENT CZASU

Rozwój umięjętności organizacyjnych w tym efektywne zarządzanie zadaniami i odzyskiwanie czasu, poprzez eliminacje rozpraszaczy i najmniej efektywnych obszarów.

2.SPRZEDAŻ/MAREKTING

Zwiększanie zysków ze sprzedaży, tworzenie list klientów, rozbudowa struktur sprzedażowych, rekrutacja Top handlowców, usprawnianie procesów sprzedażowych.


3. FINANSE

Zarządzani przepływami finansowymi, uzdrawianie finansów osobistych, tworzenie planów finansowych i ubezpieczeniowych, inwestowanie i budowanie aktywów finansowych oraz dążenie do rentierstwa.

4. ROZWÓJBIZNESU / KARIERY

Wsparcie w rozwój projektów biznesowych w oparciu o analizę SWOT, planowanie kariery zawodowej, sztuka autoprezentacji i promocji siebie jako wartościowej marki na rynku.


5. EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - mniej pracy, więcej życia

Podnoszenie jakość życia poprzez optymalizacje działań, eliminowanie rozpraszaczy, świadome zarządzanie emocjami i redukcje dis-stresu, osiąganie równowagi między kluczowymi obszarami życia oraz wewnętrznego spokoju poprzez praktykowanie uważności i detoksykacje przeszłości

O mnie: O mnie

PRYWATNIE

Mąż i ojciec 3 córek. 

 

Nie lubi PRZECIĘTNOŚCI. Uważa, że powinniśmy odkrywać swoje talenty oraz mocne strony i podążać drogą do doskonałości, wydobywając z siebie to co w nas najlepsze. Z drugiej strony jest przeciwnikiem PERFEKCJONIZMU, postrzegając go jako częsty hamulec ludzkich działań. Proponuje aby ustawić w swoim życiu tryb: "Wystarczająco dobrze" i podążać do przodu krok po kroku, według metody Keizen.

Zaleca aby nie porównywać się do innych, unikać niezdrowej rywalizacji i wyścigu szczurów. Jego maksymą życiową jest "Stawaj się z dnia na dzień lepszą osobą, porównując się jedynie do siebie z dnia poprzedniego" 

 

Przez wielu Marek Waberski jest postrzegany jako Mistrz w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, zarządzaniu ich talentami, motywowaniu i inspirowaniu do zmiany. 

Zachęca do ciągłego wychodzenia ze strefy komfortu i podejmowania nowych wyzwań. 

Marek Waberski.jpg
O mnie: O mnie
Marek Waberski Produkty.png

DOROBEK I TWÓRCZOŚĆ

Marek Waberski stworzył wiele materiałów edukacyjno-rozwojowych, dzieląc się kompletną wiedzą i zasadami (popartymi swoim ponad 20 letnim doświadczeniem) i ponadprzeciętnymi wynikami w zakresie:


1️⃣ zwiększaniu zysków w sprzedaży, 
2️⃣ mądremu gospodarowaniu pieniędzmi (w tym inwestowaniu i budowaniu aktywów finansowych) oraz
3️⃣ efektywności w działaniu.


Są to zarówno książki, jak i nagrania MP3 , VOD czy też indywidualne konsultacje kilku godzinne, ale też kompletne programy rozwojowe 3-6 miesięczne.

Opisz swoje potrzeby wysyłając do nas maila a dopasujemy optymalne rozwiązanie do Ciebie...

O mnie: O mnie

PASJE I HOBBY

Marek Waberski znany jest z aktywnego trybu życia. Wolny czas spędza na podróżach, żeglarstwie, jeździe motocyklem, quadem, grze w koszykówce.

W ramach projektu "Żyj na 100" organizuje różne ekspedycje podróżnicze na które zaprasza swoich kluczowych partnerów, klientów. 

Na swoim profilu na Facebooku, dzieli się swoimi pomysłami na efektywne gospodarowanie czasem, aktywne spędzanie czasu wolnego i Życie na 100 %.

Żyj Na 100 - mniej pracy, więcej życia
Marek Waberski Żyj Na 100
Marek Waberski Żyj Na 100
Marek Waberski Żyj Na 100
Marek Waberski Żyj Na 100
Marek Waberski.JPG
Marek Waberski
Marek Waberski.jpg
Marek Waberski
Marek Waberski.jpg
Marek Waberski.JPG
Marek Waberski
Marek Waberski
Marek Waberski
Marek Waberski
O mnie: O mnie
3BC8BD61-FFE6-4247-AD97-799E2F45AAF9_edited.png

REZYDENCJA NADMORSKA

odpocznij w naszych apartamentach

nad polskim morzem

bottom of page