top of page
Marek Waberski.jpg

HISTORIA
DOŚWIADCZENIE

Doświadczony przedsiębiorca, inwestor, mówca motywacyjny, autor książek i programów edukacyjnych, szkoleniowiec, mentor, wielki promotor rozwoju nastawionego na zwiększanie rezultatów i poprawianie jakości życia.

  • Marek Waberski jest autorem książki „Zacznij żyć na 100%” oraz licznych projektów szkoleniowo - rozwojowych.

  • Twórca Akademii Osiągnięć  oraz wydawnictwa muzyczno-książkowego RO-Publishing

  • W latach 1997-2013 stworzył jedną z największych struktur doradztwa finansowego w Polsce, specjalizujących się w tematyce planowania finansowego i network marketingu. Razem z zespołem ustanawiał rekordy sprzedaży.

  • Od 2014 roku swoją aktywność zawodową koncentruje na działalności konsultacyjno-szkoleniowej w ramach której wspiera przedsiębiorców, liderów, sprzedawców oraz handlowców w realizacji ich celów.. 

  • Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych.
.

O mnie: O mnie

KLUCZOWE OBSZARY DZIAŁAŃ

1. ORGANIZACJA i MANAGMENT CZASU

Rozwój umięjętności organizacyjnych w tym efektywne zarządzanie zadaniami i odzyskiwanie czasu, poprzez eliminacje rozpraszaczy i najmniej efektywnych obszarów.

2.SPRZEDAŻ/MAREKTING

Zwiększanie zysków ze sprzedaży, tworzenie list klientów, rozbudowa struktur sprzedażowych, rekrutacja Top handlowców, usprawnianie procesów sprzedażowych.


3. FINANSE

Zarządzani przepływami finansowymi, uzdrawianie finansów osobistych, tworzenie planów finansowych, inwestowanie i budowanie aktywów finansowych oraz dążenie do rentierstwa.

4. ROZWÓJBIZNESU / KARIERY

Wsparcie w rozwój projektów biznesowych w oparciu o analizę SWOT, planowanie kariery zawodowej, sztuka autoprezentacji i promocji siebie jako wartościowej marki na rynku.


5. WORK - LIFE BALANCE

Podnoszenie jakość życia poprzez optymalizacje działań, eliminowanie rozpraszaczy, świadome zarządzanie emocjami i redukcje dis-stresu, osiąganie równowagi między kluczowymi obszarami życia oraz wewnętrznego spokoju poprzez praktykowanie uważności i detoksykacje przeszłości

O mnie: O mnie

PRYWATNIE

Mąż i ojciec 3 córek. 

 

Nie lubi PRZECIĘTNOŚCI. Uważa, że powinniśmy odkrywać swoje talenty oraz mocne strony i podążać drogą do doskonałości, wydobywając z siebie to co w nas najlepsze. Z drugiej strony jest przeciwnikiem PERFEKCJONIZMU, postrzegając go jako częsty hamulec ludzkich działań. Proponuje aby ustawić w swoim życiu tryb: "Wystarczająco dobrze" i podążać do przodu krok po kroku, według metody Keizen.

Zaleca aby nie porównywać się do innych, unikać niezdrowej rywalizacji i wyścigu szczurów. Jego maksymą życiową jest "Stawaj się z dnia na dzień lepszą osobą, porównując się jedynie do siebie z dnia poprzedniego" 

 

Przez wielu Marek Waberski jest postrzegany jako Mistrz w wydobywaniu z ludzi to co w nich najlepsze, zarządzaniu ich talentami, motywowaniu i inspirowaniu do zmiany. 

Zachęca do ciągłego wychodzenia ze strefy komfortu i podejmowania nowych wyzwań. 

Marek Waberski.jpg
O mnie: O mnie
Marek Waberski Produkty.png

DOROBEK I TWÓRCZOŚĆ

Marek Waberski stworzył wiele materiałów edukacyjno-rozwojowych, dzieląc się kompletną wiedzą i zasadami (popartymi swoim ponad 20 letnim doświadczeniem) i ponadprzeciętnymi wynikami w zakresie:


1️⃣ zwiększaniu zysków w sprzedaży, 
2️⃣ mądremu gospodarowaniu pieniędzmi (w tym inwestowaniu i budowaniu aktywów finansowych) oraz
3️⃣ efektywności w działaniu.


Są to zarówno książki, jak i nagrania MP3 , VOD czy też indywidualne konsultacje kilku godzinne, ale też kompletne programy rozwojowe 3-6 miesięczne.

Opisz swoje potrzeby wysyłając do nas maila a dopasujemy optymalne rozwiązanie do Ciebie...

O mnie: O mnie

PASJE I HOBBY

Marek Waberski znany jest z aktywnego trybu życia. Wolny czas spędza na podróżach, żeglarstwie, jeździe motocyklem, quadem, grze w koszykówce.

W ramach projektu "Żyj na 100" organizuje różne ekspedycje podróżnicze na które zaprasza swoich kluczowych partnerów, klientów. 

Na swoim profilu na Facebooku, dzieli się swoimi pomysłami na spędzanie czasu wolnego i osiąganie w praktyce Work-life Balance.

Marek Waberski Ekspedycje Podróżnicze
Marek Waberski.JPG
Marek Waberski
Marek Waberski.jpg
Marek Waberski
Marek Waberski.jpg
Marek Waberski.JPG
Marek Waberski
Marek Waberski
Marek Waberski Ekspedycje Podróżnicze
Marek Waberski
Marek Waberski
O mnie: O mnie
bottom of page