top of page
Okładka książki Zacznij Żyć na 100% Mare

KSIĄŻKA
MARKA WABERSKIEGO
"ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%"

"Poznaj zasady dzięki, którym Twoje życie zawodowe, finansowe i osobiste, będzie układać się po Twojej myśli"

"Zacznij żyć na 100%" (poprzedni tytuł "Droga Milionera") to pierwsza książka Marka Waberskiego w której opisuje swoje przeszło 17 letnie doświadczenie i drogę jaką przeszedł od zwykłego sprzedawcy poprzez skutecznego lidera jednych z największych struktur sprzedażowych produktów finansowo-ubezpieczeniowych

w Polsce, po Inwestora i Rentiera.

 

Odkrywa przed nami drogę usłaną trudnymi doświadczeniami, pokazuje jak radził sobie z przeciwnościami losu, swoimi słabościami, jak kaształtował swoją osobowość, która w efekcie pozwoliła mu odnieść niebywały sukces rynkowy.

 

Książka ta jest równocześnie doskonałym Studium Kształtowania Osobowości dla każdego czytelnika. Zawiera wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które pozwoliły Markowi stać się ikoną marketingu i sprzedaży w Polsce. osiągnąć status Rentiera, uzyskać stan wewnętrznego spełnienia i życia na 100%.

Dzieli się również wskazówkami jak być dobrym rodzicem, odkrywać talenty swoich dzieci, umiejętnie nimi kierować, aby mogły z powodzeniem radzić sobie w życiu.

Z doświadczenia Marka Waberskiego skorzystało już wielu ludzi, którzy dzięki sprawdzonym pomysłom stali się niezwykli i dzisiaj z powodzeniem rozwijają swoje przedsięwzięcia biznesowe i są skutecznymi inwestorami.

 

Marek Waberski uczy jak stosując proste i sprawdzone metody osiągnąć własną niezależność zawodową, finansową i życiową. 

Pokazuje również jak żyć pełnią życia, dzięki praktykowaniu Life Balance czyli równowagi między pracą a życiem prywatnym oraz osiąganie wewnętrznego spokoju poprzez porządkowanie przeszłości, mądremu planowaniu przyszłością aby

cieszyć się życiem TU I TERAZ.

Moja książka: O mnie
Moja książka: Opinie
Robert Korólczyk.jpg

Bardzo się cieszę, że poznałem Marka. Miałem przyjemność wspólnie poprowadzić Milioner Camp co było dla mnie i mojej rodziny wielką przygodą. Marek potrafi inspirację i pasję ludzi pchnąć na drogę rozwoju.

Robert Korólczyk - polski artysta kabaretowy, współtwórca Kabaretu Młodych Panów

Książka Zacznij żyć na 100 Marek Wabersk

ZAMÓW KSIĄŻKĘ
Z AUTOGRAFEM
I OSOBISTĄ DEDYKACJĄ 
MARKA WABERSKIEGO

Moja książka: Info

Wyprawa rowerowo-mentoringowa

ETNA - NORDKAPP 2024

bottom of page