ZACZNIJ ŻYĆ NA 100%

Marek Waberski

Poznaj zasady, dzięki którym Twoje życie zawodowe, finansowe i osobiste będzie układać się po Twojej myśli...

*Poprzedni tytuł "Droga Milionera"

„Napisałem tę książkę po 15 latach bycia Rodzicem, Przedsiębiorcą, Liderem... jako przewodnik dla moich  3 córek aby wiedziały „Jak Radzić sobie w dorosłym życiu”
Po 3 latach od pierwszego wydania stała się Przewodnikiem dla kilku tysięcy nieznajomych mi osób w Polsce i zagranicą. Zapraszam do lektury…”

                                                                                   Marek Waberski

Przeczytaj darmowy fragment książki

O książce

100% Praktyki- zero teoretyzowania

Praktyczny poradnik jak postępować aby świetnie radzić sobie w życiu

Czytając tą książkę, dowiesz się jak stosując w praktyce zasadę 3 x K Kierunek, Koncentracja i Konsekwencja osiągnąć niezależność zawodową, finansową i życiową

Zaczniesz dostrzegać niezliczone możliwości rynkowe dzięki nowym pomysłom i rozwiązaniom, zaczerpniętym z ponad 20 letniego doświadczenia biznesowego autora.

Zapoznaj się z tą niezwykłą książką i zobacz, jak dzięki zawartych w niej wskazówkom, możesz wydobyć z siebie potencjał i osiągać jeszcze większe sukcesy w życiu zawodowym, finansowym, biznesowym i osobistym...

Rozdziały

Książka zawiera następujące rozdziały:
Zamiast Wstępu INSPIRACJA 7
Rozdział 1 BOGATE ŻYCIE 12
Rozdział 2 SIŁA WARTOŚCI 41
Rozdział 3 SIŁA MARZEŃ, PASJI I INSPIRACJI 53
Rozdział 4 OBUDŹ W SOBIE MILIONERA 82
Rozdział 5 KSZTAŁTOWANIE SILNEJ OSOBOWOŚCI 120
Rozdział 6 OSOBISTY PLAN DZIAŁANIA 159

Praktyk biznesu, skuteczny przedsiębiorca, inwestor, rentier. Przez 17 lat zarządzał jedną z największych struktur doradztwa finansowego w Polsce, specjalizujących się w tematyce planowania finansowego.

Autor książki "Zacznij Żyć na 100%",oraz "The Path of Millionaire".
Twórca wielu popularnych programów z zakresu planowania finansowego, inwestowania, budowania dochodowych biznesów "Finanse Bez Tajemnic", "Akademia Przedsiębiorczości" "Milioner Camp" "Zdrowie i Bogactwo", "Rentier Club", "Droga Milionera czyli jak zostać Rentierem w 2-5 lat"

Jako inwestor na swoim koncie posiada wieloletnie doświadczenie w inwestowaniu kapitału na rynkach kapitałowych, surowcowych, nieruchomości prywatnych jak również komercyjnych.

Twórca Akademii Osiągnięć i Międzynarodowej Platformy Rozwoju RO-Partners. Pomysłodawca i współtwórca Kompleksowego Systemu Praktycznej Edukacji składającego się  z cyklu 12 treningów rozwijających kluczowe umiejętności miękkie min. Sprzedaż, Budowanie Zespołów, Zarządzanie Ludźmi, Wystąpienia Publiczne, Zarządzanie Emocjami, Budowanie Wiary i Pewności Siebie.

Wielki Promotor Network Marketingu, MLM i Sprzedaży Bezpośredniej.

W latach 2004-2012 ustanawiał rekordy sprzedaży w branży finansowej, zdobywając wielokrotnie tytuł najlepszego Menedżera Sprzedaży.


Od 20 lat jego pasją jest rozwój osobisty i pomaganie innym w rozwoju. 

Uczy ludzi jak zarabiać pieniądze, jak mieć pieniądze i cieszyć się życiem.


W jego spotkaniach, konferencjach i różnych seminariach wzięło udział ponad 50 tys. osób. Wiele z tych osób, dzięki zdobytym informacją i praktycznym wskazówkom, z sukcesem rozwija swoje biznesy i kariery zawodowe.


Osoby, które miały okazje bezpośrednio z nim współpracować powtarzają, że jest specjalistą w wydobywaniu z ludzi tego co najlepsze, koncentrowaniu działań na ich najmocniejszych stronach.


Po jednym dniu spędzonym w jego obecności, zaczynasz dostrzegać nowe możliwości rozwoju, odkrywasz pomysły na wzrost dochodów, a dzięki skutecznym zasadom planowania swoich finansów zaczynasz mieć więcej czasu na własne pasje i hobby.


Autor: Marek Waberski

Specjalny BONUS do książki!!!

Zamawiając książkę automatycznie otrzymasz zestaw ulubionych 21 ćwiczeń Marka Waberskiego z rozwoju osobistego

Weź udział w autorskim seminarium organizowanym w Polsce, Anglii i Szkocji,  którego głównym prowadzącym jest Marek Waberski!

Chcesz poznać Marka Waberskiego osobiście?

Copyright © 2017 Akademia Osiągnięć RO-Group Marek Waberski